NOVINKY
     
 
Po takmer troch rokoch sa bude na žiarskom zimnom štadióne opäť korčuľovať, hoci len provizórne

Športový klub SPORT TREND pripravil pre verejnosť na zimnom štadióne v Žiari nad Hronom verejné korčuľovanie. Stalo sa tak po takmer troch rokoch, keď bola prevádzka ľadovej plochy pozastavená. Nejedná sa však o umelo chladený ľad. Príležitosť na sprevádzkovanie provizórnej ľadovej plochy sa naskytla vďaka súčasnému mrazivému počasiu. Snahy o sprístupnenie ľadu verejnosti boli už pred poslednými Vianocami, počasie však bolo proti. Ľad je ale urobený len v jednej tretine ihriska vzhľadom na nestabilné počasie, navyše zvyšok plochy nepretržite využívajú hokejbalisti.

Ľadová plocha bude verejnosti sprístupnená od soboty 28.1.2012 bezplatne cez víkend v čase od 9.00 hod. do 16.00 hod. a cez týždeň v čase od 13.00 hod. do 16.00 hod. po dobu priaznivého počasia. V doobedňajších hodinách je v týždni po dohode vyčlenená predovšetkým pre materské a základné školy. Po 16.00 hod. ju budú môcť využívať partie, ktoré by si tu chceli zahrať ľadový hokej. Treba však brať v úvahu, že ľad je menej kvalitný a aj jeho úprava je problematickejšia.

V príprade rezervácie termínu nás môžete kontaktovať na tel. číslo 0905 871 345 alebo e-mailom sporttrend@sporttrend.eu.

Upozornenie:   Korčuľovanie na zimnom štadióne v Žiari nad Hronom je na vlastné nebezpečie, za stratu osobných vecí SPORT TREND nezodpovedá.
 
     
 
     ROZPIS KORČUĽOVANIA PRE VEREJNOSŤ

 
 
     
Oficiálna internetová stránka športového klubu SPORT TREND. Copyright © 2010 SPORT TREND, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.            Online návštevníci: